ZAMANLA YARIŞIYOR

Gündem 15 Temmuz 2021 15:34
Videoyu Aç ZAMANLA YARIŞIYOR
A
a

ETO Başkanı Metin Güler, SMA Tip2 hastalığıyla mücadele eden Toprak bebeğin tedavi ücreti için gereken paranın toplanmasına katkı sağlamak amacıyla iş camiasına mektup yazarak destek çağrısında bulundu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, SMA Tip2 hastalığıyla savaşan Toprak bebeğin tedavisi için gerekli olan paranın toplanması için ikinci kez girişimde bulundu. Toprak Bebek için düzenlenen bağış kampanyasına destek olduğunu daha önce sosyal medya hesaplarından açıklayan ve kampanyaya destek çağrısında bulunan Güler, bu kez yazdığı mektupla Eskişehir’in iş camiasına seslendi. Güler mektubunda, Toprak bebeğin SMA Tip2 hastalığıyla kahramanca mücadele ettiğini belirterek, Toprak bebeğin tedavi olabilmesi için bağış kampanyası düzenlendiğini ve bu kampanyanın devam ettiğini kaydetti.

KAMPANYAYA DESTEK OLANLAR İÇİN YEMEK TERTİP EDİLECEK
Toprak bebeğin tedavisi için ihtiyaç duyulan meblağın %21’inin toplandığını ve tedavi giderleri için 10 milyon liradan fazla desteğe ihtiyaç duyulduğunu belirten Güler, Eskişehirli iş insanlarının bu çağrıya sessiz kalmayacağını umduğunu söyledi. Eskişehir’in iş camiasının çok duyarlı olduğunun altını çizen Güler, kampanyaya 20.000 TL ve üzeri destekte bulunacak iş insanlarını Eskişehir Ticaret Odası Yönetim Kurulu’nun düzenleyeceği özel yemek programında ağırlayacağını söyledi. 

GÜLER’DEN TOPRAK BEBEK İÇİN DESTEK ÇAĞRISI
Toprak bebeğin tedavi olma fırsatını bulabilmesi için önünde kısa bir zamanın kaldığını belirten Güler, Toprak bebeğin Eskişehir’in çocuğu olduğunu ve tedavi için gereken bağışın Eskişehirli iş insanlarının desteğiyle daha kolay temin edilebileceğini ifade etti.  HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat