Son durak valilik!

Spor 16 Temmuz 2021 18:24
Videoyu Aç Son durak valilik!
A
a

Eskişehirspor Kulübü genel kurulunda, başkan adayı çıkmaması halinde yönetime talip olmayı planlayan Divan Kurulu Üyesi Fatih Baturaygil, günlerdir süren görüşmelerden sonuç elde edemediği için adaylık düşüncesinden vazgeçti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

27 Temmuz’da aday çıkmaması halinde kulübün evrakları valiliğe teslim edilecek.

ERTELEME VE ARA YOK
Eskişehirspor Kulübü genel kurullarında başkan adayı olmadığı için Divan Kurulu tarafından sürekli ertelenen ve ara verilen genel kurullarda, artık sona gelindi.
Siyah Kırmızılı kulübün 27 Temmuz tarihinde yapılacak genel kurulunda, tarihi bir karar verilecek.

ADAYLIKTAN VAZGEÇTİ
Başkan adayı çıkmaması halinde göreve talip olmayı ve kulübü sahipsiz bırakmamayı planlayan Divan Kurulu Üyesi Fatih Baturaygil, adaylık için bugüne kadar yaptığı görüşmelerde sonuç elde edemediği için adaylıktan vazgeçti.

BU YÜK BİZİ AŞAR
Yükün kendilerinin taşıyamadığından fazla olduğunu ve kimseden destek göremediğini belirten Baturaygil, başkan adayı olmak isteyen varsa her türlü desteği vermeye hazır olduğunu ve bugüne kadar yapılan imza toplama çalışmalarında alınan belge ve bilgileri teslim etmeye hazır olduğunu söyledi.

KULÜBÜN EVRAKLARI VALİLİĞE GİDECEK
Diğer taraftan Divan Kurulu olarak bundan sonra genel kurula ara verme ve erteleme gibi bir durumun söz konusu olmadığını da aktaran Baturaygil, başkan adayı çıkmaması halinde kulübün evraklarının valiliğe teslim edileceğini aktardı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Kurban Bayramı tebriği - İYİ Parti
Kurban Bayramı tebriği - Eskişehir Kent Konseyi