11 Haziran 2019 01:09
-A +A
Bülent Doğdu

Bülent Doğdu

Çekim Yasasını Kullanabilmek

BÜLENT DOĞDU

Çekim yasası, yaşamında gerçekleşen tüm olayları, iyi ve kötü durumları senin kendine çektiğini söyler. Çekim yasasını kullandığında isteklerini gerçekleştirebilirsin.
Çekim yasasını en verimli bir şekilde kullanabilmek adına birçok kitap yazıldı. Özellikle son 10 yıldır, kuantum, çekim yasası konuları ile ilgilenen insan sayısı çok fazla artmaya başladı. Bunun güzel yanı, insanlar isteklerini gerçekleştirerek, mutlu bir şekilde yaşayan insan sayısının artacağını gösteriyor.
Her gün birçok değişik insanla karşılaşıyor, bazılarıyla sohbet etme imkanım oluyor. İnsanların çoğu hayat mücadelesi ve sıkıntılarından bahsediyor. Peki bunları değiştirmek senin elinde bunun farkında mısın dediğimde, bazıları kısmen inanıyor, bazıları inanmıyor. İnananlar ise sıkıntılardan bahsetmiyor, bu sıkıntıları değiştirme yollarının arayışlarına girmiş oluyorlar.
Evrenin birçok yasası var, çekim yasası bunlardan bir tanesi. Hepsini uygulayabildiğinizde hayat çok farklı olabiliyor ancak çekim yasasını henüz kullanmaya başlamadıysanız öncelikle çekim yasası ile yola çıkmanız sizi motive edecek ve bazen küçük, bazen de büyük isteklerinizin gerçekleştiğini göreceksiniz .Ben de hayatımı değiştirmeye çekim yasasını kullanmaya başlayarak adım attım. Günlerce bıkmadan, yorulmadan, isteklerimin gerçekleşebileceğine inandım. İlk zamanlar gerçekleştiğinde nasıl olur diye şaşkınlık yaşadığım çok oldu. Bir de şu var, insanların çoğu olumsuz bir zihin yapısına sahip. Gün içinde genel olarak olumsuz düşünüyorsanız, dikkat edin, olumsuzlarda gerçekleşiyor.
Çekim yasasında uygulamanız gereken adımları sizlerle çok kısa bir şekilde paylaşacağım. Bunu hayatınızın her alanında uygulayabilirsiniz.
1.Öncelikle ne istediğine tam olarak karar ver.
2.İsteğini en ince ayrıntısına kadar belirle. Örneğin bir araba istiyorsan markasını, modelini, rengini vb.
3.İsteğini hayal et, gözünün önüne getir.
4.Bu isteğinin gerçekleşeceğine inan. (Çoğu insanda bu inanç oluşmadığından çekim yasasını kullanamıyor)
5.İnancını ve o isteğine sahip olabileceğini kabul et.
6.Bu isteğinin gerçekleşmesi için gerekli adımları at.
7.İsteğinin sadece bir yoldan değil, bunun gerçekleşebilmesi için tüm kapıların sana açılabilmesine, gelen önerilere izin ver.
İlk kez uygulayanlar nasıl kısmına çok takılır. Nasıl kısımlarını bıraktığınızda, teslim olduğunuzda evren bunları sizin için gerçekleştirmek için harekete geçecektir.
Hayatta tüm güzel isteklerinizin gerçekleşmesi niyetiyle…
Sevgiler…

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Sayfalar
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...

Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti