YÜRÜYEN TEKERE TAŞ KOYDULAR

Eskişehirspor kulübü eski başkanları Halil Ünal ve Mesut Hoşcan, yarın saat 15.00’de yapılacak Eskişehirspor Kulübü Genel Kurulu öncesi önemli açıklamalarda bulundu.

Spor Yorum: 0 / 22 Mayıs 2019 14:51
YÜRÜYEN TEKERE TAŞ KOYDULAR
-A +A

TÜFAD, (Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği) Eskişehir şubesi tarafından düzenlenen iftar programı, spor camiasını bir araya getirdi. Eskişehirli teknik adamların yanı sıra, Eskişehirspor kulübü eski başkan ve yöneticilerinin de katıldığı davette, eski başkanlar Halil Ünal ve Mesut Hoşcan, yarın yapılacak Eskişehirspor kulübü genel kurulu sürecini değerlendirdi.
ÜNAL; ŞEHRİN SORUMLULUK ALMASI GEREKİYOR
Kaan Ay ve yönetiminin aldığı genel kurul kararına saygı duyulması gerektiğini belirten Halil Ünal, “Önümüzdeki sürece bakarak değerlendirecek olursak, yeni bir yönetimin oluşması için bütün şehrin sorumluluk alması gerekiyor.
Kendi adıma sorumluluk hissediyorum tabi ki. Yeni sezonda hedefi şampiyonluk olan bir yönetimin göreve geleceğine inanıyorum.
HEDEFSİZ BİR ESKİŞEHİRSPOR ALAMAZ
Hedefsiz bir Eskişehirspor’u düşünmek söz konusu bile değil.  Eskişehirspor’u layık olduğu süper lige ulaşması için yol neyse bunu deneyecektir.
İyi bir ekip oluşması için şahsım adına gereken destek neyse vermeye hazırım. Bir kazaya uğradık, düştük, düşürüldük.
Özlediğimiz, layık olduğumuz yere çıkacağımıza inanıyorum. Elimizde iyi bir kadro var. Transfer açılırsa, daha iyi oluruz” dedi.
HOŞCAN; KAAN AY DEVAM ETMELİYDİ
Eski başkanlardan Mesut Hoşcan ise, “Önçelikle Kaan Ay’ı tebrik ediyorum. Zor şartlarda görev aldı. Takımın ligde kalması başarıydı ve bunu başardı. Genel kurul kararı almasını uygun görmedim. Devam etmesi gerekirdi. Maalesef teker yürürken, taş sokmakla ilgili çalışmalar yapıldı.
Sosyal medyadaki itibarsızlaştırmaların doğru olduğuna inanmıyorum. Bazı şeyler düzeltilecekse buradan başlamak lazım.
Genel kurul perşembe günü ve çoğunluk sağlanır mı bilmiyorum. İnşallah bu kongrede güzel bir birliktelik olur, iyi bir yönetim oluşur.
TEK SORUN PARA
Kulübün önünde büyük sorunlar var. Zamanında biz anlattık fakat anlamak istemediler. Bu kulübün tek sorunu para. Bu ekonomi ile, bu borçların yönetilmesi imkansız hale gelmiştir. Yönetenlere de zamanında yapılan haksız eleştiriler, bugün yönetici bulunmasını zorlaştırıyor. Şehrin seçilecek yönetime destek vermesi gerekiyor” dedi.

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Spor
Hayat sporla dolsun

Hayat sporla dolsun

17:59 - 3 Temmuz 2020
Spor
Tedavisine başlandı

Tedavisine başlandı

17:58 - 3 Temmuz 2020
Spor
Eskişehir çocuğu olarak üzülüyorum

Eskişehir çocuğu olarak…

17:58 - 3 Temmuz 2020
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti