YENİ OLUŞUM YİNE SAHNEDE

Eskişehirspor kulübünde genel kurul kararı alınması halinde göreve talip olduklarını açıklayan, genel kurul kararı sonrası ise, kulübe üye olmadıkları için önlerinde engel olduklarını belirten oluşumdan, bir açıklama daha geldi.

Spor Yorum: 0 / 8 Ekim 2019 16:38
YENİ OLUŞUM YİNE SAHNEDE
-A +A

Eskişehirspor kulübü başkanlığına aday olduklarını açıklayan Adnan Sevim ve ekibinden açıklamalar gelmeye devam ediyor.

Önce Adnan Sevim, ardından Hüseyin Dinç tarafından yapılan basın açıklamasına, son olarak bu oluşumun içinde yer alan Bahri Bakaç’ın açıklaması eklendi.

 

Yazılı bir açıklama yapan Bakaç, “Eskişehir Spor Kulübü Sayın Genel Kuruluna!

Mevcut yönetimin olağanüstü ve iyi niyetli çabalarına rağmen üstesinden gelemediği ve bugün için içinden çıkılması zor bir durum haline  gelmiş bulunan ve ağır borç yükü altında sıkıntılı süreçler yaşayan, içine düştüğü menfi finansal sıkıntılar nedeniyle sürekli yenilgiler alan, güç kaybeden, yeni yatırımlar imkanı bulamayan, marka değerini kaybeden ve sorunların her geçen gün kartopu gibi büyüdüğü spor kulübümüzün  bulunduğu bu durumdan çıkabilmesi ve eski gücünün üzerinde bir  güce  kavuşabilmesi amacıyla yönetime talibiz.

 

Spor Kulübümüzün ne kadar mevcut borçlarının bulunduğunu henüz bilmiyoruz. Yönetime geldiğimizde Due Dilligence (Durum tespit süreci) yaparak  kulübümüzün mevcut ve gerçek  tüm borçlarını bir program dahilinde ödeme ve borç yükü içinden çıkartmak düşüncesi ve arzusundayız. Henüz yönetime geçmiş olmamamıza rağmen iyi niyetli olarak haberdar olduğumuz ve spor kulübümüzden alacaklı olan sporcuların alacaklarına ilişkin Alacaklı vekili Yerli ve Yabancı Avukatlarla temasa geçmiş olup borçların ödenmesi hususunda ödeme programı sunmuş, yönetime gelmemiz halinde anlaşmazlıkların  giderilmesine yönelik kendilerinden olumlu yanıt almış ve  prensip olarak kendileri ile sorunların çözümü konusunda önemli ölçülerde anlaşmış  bulunmaktayız.  

 

Eskişehir Spor Kulübü olarak sahaya çıktığımızda seyredilmeye değer bir oyun sunabilmek ve sürekli kazanan bir takım olmak için yönetimsel  ve teknik açıdan üzerimize düşenin fazlasını yapmak amacı ile  yönetime adayız” dedi.

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti