YAŞANAN DEĞİŞİMİ TÜM TÜRKİYE GÖRDÜ

Eskişehir’i gezmek için Türkiye’nin çeşitli kentlerinden gelen Ankara Ted Koleji mezunları gezi sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

Gündem Yorum: 0 / 9 Aralık 2019 19:02
YAŞANAN DEĞİŞİMİ TÜM TÜRKİYE GÖRDÜ
-A +A

Ankara Ted Koleji’nden mezun olan ve Türkiye’nin çeşitli kentlerinde yaşayan 30 kişilik grup, Odunpazarı, Sazova, Kentpark ve Porsuk Çayı kenarındaki gezilerinin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti. Başkan Büyükerşen, “Bugün sizleri burada görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Önceden şehrimiz yalnızca yaz aylarında hareketliyken, artık bu turizm hareketini kışın da görebiliyoruz. Şehirdeki bu hareketlilik başta esnafımız olmak üzere birçok vatandaşımıza olumlu olarak yansıyor. Bu da bizleri son derece mutlu ediyor” dedi.
 
Eskişehir’de gerçekleştirilen çalışmalara hayran kaldıklarını ifade eden Ted Koleji Mezunları ise “2000 yılı itibariyle Eskişehir’de yaşanan değişimi tüm Türkiye görüyor. Siz ve diğer belediye başkanlarınız koordineli bir şekilde çalışarak bir kentin nasıl dönüşüm yaşayacağını herkese gösteriyorsunuz. Eskişehir’de hayata geçirdiğiniz çalışmaların tüm yerel yönetimlere örnek olması gerekir” diyerek Başkan Büyükerşen’i tebrik etti. Sohbet ortamında geçen ziyaretin sonunda Başkan Büyükerşen misafirleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti