THE HUNGER GİSELLE KEMAN ŞOVU İLE AÇILDI

Magazin Yorum: 0 / 23 Şubat 2019 19:27
THE HUNGER GİSELLE KEMAN ŞOVU İLE AÇILDI
-A +A

The Hunger Cafe Brasserie, ünlü Keman Virtüözü Gisella Tavilson’un solo keman şovu ile renkli ve keyifli bir açılış gerçekleştirdi.The Hunger Cafe Brasserie ünlü Keman Virtüözü Gisella Tavilson’un solo keman şovu ile renkli ve keyifli bir açılış gerçekleştirdi.
Cassaba Modern’de açılan The Hunger Cafe’nin İşletme Sahibi Emrah Kaya açılış konuşmasında kokteyle katılanlara teşekkür etti.  Emrah Kaya “Öncelikle bu güzel günde bizimle birlikte olduğunuz için çok teşekkür ediyorum. Eskişehir sevdalısı olarak Eskişehir’imizin nitelikli işler hak ettiğini düşünüyoruz. Hunger, yükselen bir marka Eskişehir’in dinamiklerini düşündüğümüz zaman, kente uyacağını ve insanların ihtiyacını karşılayacağını düşündük. Bu şehre bu markayı kazandırdığımız için de mutluyuz, iyi ki geldiniz, iyi ki buradasınız, hepinize teşekkür ediyorum. Yılmaz hocam ve Kazım başkanımız teşvik etti, hepsine çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Daha sonra söz alan Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ise şunları söyledi: “Eskişehir’imin güzel insanları şu an hayatımın çok mutlu ve coşku içerisinde olduğu bir dönemini yaşıyorum. Bu güzel tesis Eskişehir’in güzelliklerine bir mükemmeliyet katmış oluyor, kurucuları, yapımcıları, Müpasan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hulusi Zaim Buyan ve arkadaşlarını yürekten kutluyorum. Aslında gurur duyabileceğimiz bir mimara da sahip olduğumuz için sevinçliyim. Gerçekten bu tesis ve bu bölge bugün Amerika’nın büyükşehirlerinde İngiltere’de Almanya’da büyük yerlerde karşılaşabileceğimiz tesislerden bir tanesi Hulusi’yi ve arkadaşlarını yürekten kutluyorum.

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti