Taş’a ‘Kongreye git’ çağrısı

Siyah Kırmızılı kulüpte geçtiğimiz günlerde kongrenin iptal edildiği açıklanmıştı. Eskişehirspor Denetim Kurulu’nun Osman Taş’a kongrenin yapılmasının zaruri (zorunlu) olduğunu aktardığı öğrenildi.

Spor Yorum: 0 / 10 Eylül 2019 17:13
Taş’a ‘Kongreye git’ çağrısı
-A +A

Toplantı yaptılar
Eskişehirspor’da 3 Eylül tarihinde açıklanan kongre kararının ardından Başkan Osman Taş bu kararın iptali için yoğun çaba sarf etmiş ve 8 Eylül’de ise yönetim bir karar daha alıp kongrenin iptal olduğunu kulübün resmi internet sitesinden duyurmuştu. Kamuoyunda ise bu kongre kararının iptalinin etik veya hukuksuz olduğu tartışılmaya başlanmıştı. Bunun üzerine Eskişehirspor’da denetim kurulu Başkan Osman Taş ile geçtiğimiz gün toplantı yaptı.
Kongre zorunludur
Eskişehirspor Denetim Kurulu’nun Osman Taş’a, kongrenin yapılmasının zaruri (zorunlu) olduğunu söylediği öğrenildi. Kamuoyunda kongrenin iptal kararının oldukça tepki topladığını ve kulübe zarar vereceğini Taş’a ileten denetim kurulu bu işin bir an önce netleşmesi gerektiğini de vurguladı. Denetim Kurulu üyeleri başkanlığını sürdürmek isteyen Taş’a listesini yapıp böylece kongre gitmesinin çok daha sağlıklı olacağını açıkladı. Osman Taş’ın ise buna sıcak bakmadığı bilgisi edinildi.

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti