Sizler büyük bir devletin geleceğisiniz

Vali Özdemir Çakacak, ilimizin tarihi, kültürel ve sanayi alanında ön plana çıkmış değerlerini yakından tanımaya gelen Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Sabri Tekli’yi ve Organize Sanayi Bölgesi tarafından kurulan ve işletilen Mersin Özel Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerinden oluşan heyeti makamında kabul etti.

Gündem Yorum: 0 / 9 Kasım 2018 16:38
Sizler büyük bir devletin geleceğisiniz
-A +A

Nazik ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çakacak, Mersin’den gelen heyeti Eskişehir’de ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirtti.  Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı ve gençlerimizi iyi yetiştirmemiz gerektiğine vurgu yapan Vali Çakacak, “Bizler, çocuklarımıza iyi eğitim vererek geleceğe iyi hazırlarsak, ülkemizin geleceğine yatırım yapmış oluruz.” dedi.
Yüksek teknoloji ürünlerinin ihracatında Eskişehir’in ilk 3’te yer aldığını ifade eden Vali Çakacak, özellikle savunma sanayisine önemli katkılar sunan firmaların Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde bulunduğunu söyledi.
Eskişehir'in hem sanayisinin gelişmesi, hem de istihdamının artmasına yönelik yapılan çalışmaları anlatan Vali Çakacak, “Sizler, Türkiye Cumhuriyeti Devleti gibi büyük bir devletin geleceğisiniz.” diye konuştu. 

Eskişehir bulunmaktan duyduğu memnuniyeti heyet adına bildiren Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Sabri Tekli ise, ziyareti kabulden dolayı Vali Çakacak’a teşekkürlerini iletti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti