Sektördeki gelişmeleri incelediler

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Eskişehir’deki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerine yönelik ambalaj sektöründeki son gelişmeleri yerinde incelemesi için teknik gezi düzenledi. Öğretmeler, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre merkezinde gerçekleşen 24. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi ile 13. Uluslararası Gıda ve İçecek Teknolojileri fuarına ESO’nun girişimleriyle katıldı.

Ekonomi Yorum: 0 / 5 Kasım 2018 18:24
Sektördeki gelişmeleri incelediler
-A +A

Eskişehir Sanayi Odası (ESO)  Eskişehir’deki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerine yönelik ambalaj sektöründeki son gelişmeleri yerinde incelemesi için teknik gezi düzenledi. Öğretmeler, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre merkezinde gerçekleşen 24. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi ile 13. Uluslararası Gıda ve İçecek Teknolojileri fuarına ESO’nun girişimleriyle katıldı. 
Söz konusu teknik gezinin yoğunluğunu ambalaj üreticilerinin oluşturduğu ESO 5. Meslek Komitesi kararları doğrultusunda ve ESO’nun gerçekleştirildiğini bildiren Meclis Başkan Yardımcısı Ahmet Kahveci, “3 Kasım günü meslek liselerimizin 36 öğretmenini ağırlayarak sektördeki gelişmeleri yakında görmelerini sağladık. ESO olarak her zaman vurguladığımız gibi bu mesleki eğitime katkı vermeyi sürdüreceğiz. Ayrıca öğretmenlerimizin mesleki bilgilerini güncellemesine destek olduk. Benzer çalışmalarımız sürdüreceğiz” dedi. 
ESO organizasyonu ile yapılan teknik gezide sektörün önde gelen firmalarının ürettiği yeni nesil cihaz ve makinelerinde incelendiğini ifade eden Kahveci etkinliğe; Atatürk, Mutafa Kemal Atatürk, Gazi, Yunus Emre, Turgut Reis, Gazi Yakup Satar, Şehit Hasan Önal, Ahi Evran, Şehit Murat Tuzsuz ve Devlet Malzeme Ofisi Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin öğretmenleri ile idarecilerinin katıldığı bilgisini verdi. 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti