ŞEHRİMİN MUHTARLARINI YÜREKTEN KUTLUYORUM

Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekili Dr. Jale Nur Süllü, Covid19 küresel salgın sürecinde, muhtarlarla iletişim içinde çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek Eskişehir’in özverili ve çalışkan muhtarlarını salgın sürecinde gösterdikleri özverili çalışmalar nedeni ile kutladı.

Gündem Yorum: 0 / 1 Haziran 2020 16:30
ŞEHRİMİN MUHTARLARINI YÜREKTEN KUTLUYORUM
-A +A

Salgın sürecinin ilk günlerinde tüm ilçe belediye başkanları ile görüşerek ilçelerimizle ilgili başladığı çalışmaları, 12 kırsal ilçede 363 muhtar ile telefon görüşmesi gerçekleştirerek sürdürdüğünü söyleyen Dr. Jale Nur Süllü, “Muhtarlarımızın mahalleri ile ilgili bize ilettiği talep ve sorunları raporlayarak ilgili kurumlara aktardık. Çözümlerini de muhtarlarımızla iletişim içinde takip ediyoruz” dedi. Süllü, şehrimizin kırsal mahallerinde salgının etkilerinin en az seviyede hissedilmesinde, özverili ve titiz çalışmaları ile payı büyük olan muhtarlarımızı, yürekten kutladığını söyledi. 

 Eskişehir merkezindeki muhtarlarla da sürekli irtibat halinde olduğunu belirten Süllü, “Merkez ilçelerde en yakın çalışma arkadaşlarımız muhtarlarımızın da Covid19 küresel salgın sürecinde çalışmalarını yakından takip ettik. Gerek, sokağa çıkma kısıtlılığı olan 65 yaş üstü vatandaşlarımıza destek olunması, gerek, yardıma gereksinimi olanlara ulaşılmasında belediyelerimizle dayanışma içinde çalışan muhtarlarımız, her zaman olduğu gibi, salgın sürecinde de hemşerilerimizin hep yanında oldular.  Gece gündüz demeden şehrimize hizmet eden salgın sürecinin adsız kahramanları muhtarlarımıza tüm hemşerilerim adına, teşekkür ediyorum. Bizler de Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili olarak, her zaman mahallerinin sesi olan muhtarlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi. HM

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti