SANAT SEVGİSİ AŞILANMALI

Gündem Yorum: 0 / 18 Temmuz 2019 18:57
SANAT SEVGİSİ AŞILANMALI
-A +A

Kent Konseyi Genel Sekreteri Ahmet Kapanoğlu ve Kültür Sanat Çalışma Grubu üyeleri, Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Ahmet Kapanoğlu, sanat sevgisinin küçük yaştan itibaren çocuklara aşılanması gerektiğini söyledi.
İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’a başarılar dileyen Genel Sekreter Kapanoğlu ve üyeler, eğitimin önemine dikkat çekti. Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa hayata geçirilecek bütün projelere destek olmak istediklerini söyleyen Kapanoğlu, “planladığımız çalışmaların amacı, sanatsal faaliyetler ile gençlerimizin duygusal gerginliklerden uzaklaşmasına ve bireysel sorunlarına çözüm üretmesine katkı sağlamaktır” dedi.
Nazik ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Cırıt ise “Kent konseyleri son derece önemli yapılardır. İnsan odaklı çalışmalarınızda işbirliği yapmak bizleri çok mutlu eder. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak üzerimize düşeni yapmaya, ortak çalışmalarda bulunmaya hazırız” ifadelerini kullandı. HM

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti