RUHSAT SEVİNCİ

Eskişehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası tarafından Mesleki Yeterlilik Sınavlarını kazanan genç meslektaşlara ruhsatları verildi. ESMMMO Başkanı Neşet Ertoy, ruhsatlarını alan muhasebecilere başarılar diledi.

Gündem Yorum: 0 / 14 Nisan 2019 17:09
RUHSAT SEVİNCİ
-A +A

Başkan Neşet Ertoy, ruhsat teslim töreninde yaptığı konuşmada, “Yaşama dair birçok şeylerini ertelemek zorunda kaldılar. Ama sonucunda bütün bu emeklerin ve özverilerinin karşılığı olan Mali Müşavirlik Ünvanını ve Ruhsatlarını alarak 113 bin kişilik muhasebe ailesine dahil oldular. Genç meslektaşlarımı ve bu süreçte onları yalnız bırakmayan ailelerini bir kez daha canı gönülden kutluyorum” dedi.
Ertoy, “Bizler ne yapabiliriz,  ayrılmaktan ziyade birleşerek güç birliği yapmalıyız. Küçük olsun benim olsun düşüncesini terk etmeliyiz, Farklı alanlarda uzmanlaşarak hizmet kalitemizi artırıp rekabet etmeliyiz. Bizlerde bu konuda, gerek eğitim gerekse diğer alanlarda çalışmalar yaparak sizlere her zaman destek olmaya çalışacağız. , Ruhsatların meslektaşlarımıza ve ailelerine hayırlı olmasını diliyor, saygılar sunuyorum” diye konuştu.  HM

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti