Pedalları sağlıklı yaşam için çevirdiler

Tepebaşı Muttalip Atatürk Ortaokulu öğrencileri Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak’ın da destekleriyle “Okuluma bisikletimle geliyorum” proje tanıtım faaliyeti kapsamında sağlıklı yaşam ve spora dikkat çekmek bisiklet sürdüler.

Spor Yorum: 0 / 24 Ekim 2019 15:58
Pedalları sağlıklı yaşam için çevirdiler
-A +A

Geniş katılım oldu
80 öğrencinin Vali Yardımcısı Alper Balcı ile pedal çevirdiği etkinliğe Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Tatlısu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Muhittin Adıyaman, Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karaca, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Abdülkerim Çömçe ve Mustafa Özdemir, Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Gürol Bozkurt, okul müdürleri, veliler ve öğrenciler katıldı.
 
Asker selamı da verdiler
Gerçekleşen bisiklet etkinliğinden sonra yapılan cimnastik ve güreş gösterileri yoğun ilgi gördü. Katılımcılara lokma tatlısı ikramında bulunuldu. Okul yönetiminden yapılan açıklamada, “Bu etkinlikle öğrencilerin zinde, sağlıklı birey olarak yetişmelerini sağlamak ve sporu bir yaşam biçimi haline getirmeleri hedefleniyor. Etkinlikte öğrencilerimiz Suriye’de görev yapan Polis Özel Harekat ve askerlerimize, güvenlik güçlerimize asker selamı ile selam gönderdiler” ifadeleri kullanıldı.

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti