Ortam kızıştı

Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’da ortam kızıştı. Mesut Hoşcan, “27 Milyon dediğin borç 99 Milyon çıktı” diyerek elindeki belgeleri gösterdi. Ünal, “Sen o kadar iyi yönetiyordun da niye küme düşürdün” şeklinde karşılık verdi. Ekrem Birsen ise Hoşcan’a “Terbiyesiz” demesi üzerine sinirler iyice gerildi.

Spor Yorum: 0 / 3 Ocak 2019 17:29
Ortam kızıştı
-A +A


“22 dedin 99 milyon çıktı”
Daha önce 2013-16 yılları arasında başkanlık koltuğunda oturan Mesut Hoşcan, genel kurulda söz aldı. Mesut Hoşcan’ın konuşması esnasında salonda sinirler gerildi. “Halil Ünal’ı tanımasam ona sarılıp teşekkür edeceğim” ifadelerini kullananHoşcan, “Çok güzel illüzyon izledik... Bu arada kongre son yıllarda tarihlerinde gariplik var. Ya bayrama denk gelir ya da yılbaşı arifesine... Son kez konuşacağım. Borcu 27 Milyon TL diye açıkladın 99 Milyon TL borç çıktı” şeklinde konuştu.
 
“Kim gelse daha iyi yönetir”
Sözlerine “Bu kulübe kim gelirse gelsin daha iyi yönetir” şeklinde devam edenHoşcan, “Bu borcu Nebi Hatipoğlu, Sinan Özeçoğlu, Mesut Hoşcan yaptı. Sen yapmadın yani öyle mi Halil Başkan? Başkan neden hep bizim dönemimizdeki alacaklı futbolcuları gündeme getiriyor. Senin dönemindeki Kamara’nın, Ümit Karan’ın, Kris Boyd’un, Tello’nu, Erkan Zengin’in, Necati’nin Servet’in paralarını kim ödedi” diyerek Halil Ünal’a soru yöneltti.
 
“Her konuşana sallar, ezer…”
“2015 yılında kendi şikayetin üzerine hesaplar incelendi. 27 Milyon TL olarak açıkladığın borcun 99 Milyon TL olduğu tescillendi” diyenHoşcan, “Halil Ünal melek başkan. Her konuşana sallar, ezer… Ben bugün konuşacağım. Bu arada senin ailecek görüştüğün İngiltere Premier Lig başkanın noldu. Ondan da mı fayda gelmedi. Bir rüzgarı almışsın arkana gidiyorsun” ifadelerine yer verdi.
 
“Niye küme düşürüp batırdın”
Mesut Hoşcan’ın konuşmasının ardından Halil Ünal ise, “Kulübe temlikleri ben gönderdim, takımı ben küme düşürdüm…Boffin diyorsun. Boffin bizde 400 bine oynarken zam yapıp 1 milyona çıkarttın. İstersen sözleşmesini çıkartıyım hemen. Sen şimdi bize sallamayı bırak bu kulüp nasıl kurtulur onu söyle. Sen o kadar iyi yönetiyordun de niye küme düşürüp batırdın. Düşürmeseydin o zaman” dedi.
 
“Hala konuşuyorsun, terbiyesiz”
Eski başkanHoşcan’ın konuşma yaptığı sırada araya Ekrem Birsen girince Hoşcan, “Esnaf Odası Başkanı sana ne oluyor” dedi. Gerilimi daha da yükselten bu kelime sonrası Birsen, “Çok biliyorsan gel sen başkan ol. Benim senden daha çok bu kulübe katkım var. Süper Lig’deki takımı düşürdün hala konuşuyorsun. Terbiyesiz” ifadelerini kullandı. Hoşcan ise, “Kimse korkmasın. Kim gelirse gelsin bu kulübü daha iyi yönetir” ifadelerini kullandı.
 
“Ne yüzle konuşuyorsun”
Daha sonra söz isteyip konuşma yapan Ekrem Birsen, “Mesut Hoşcan’ın bu şehirden özür borcu var. O özrü etmeden bu şehir de ona hakkını helal etmeyecek. Öyle bir takım aldıki. O takım Avrupa Kupalarına gitmişti. 3 yılda takımın içine tüyü dikti. Şimdi burada ne yüzle konuşuyor hayret ediyorum” dedi. Ekrem Birsen son olarak espri ile sözlerini noktaladı. Birsen, “Halil Ünal sende de kabahat var. Sen kalfanı iyi yetiştirememişsin” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Spor
KOMBİNE SATIŞI BAŞLIYOR

KOMBİNE SATIŞI BAŞLIYOR

17:25 - 23 Haziran 2019
Spor
-6 puan için kader günü

-6 puan için kader günü

17:25 - 23 Haziran 2019
Spor
BEDİRHAN 2 YIL UZATTI

BEDİRHAN 2 YIL UZATTI

16:30 - 21 Haziran 2019
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti