OMUZ OMUZA GÜÇLÜYÜZ

Tepebaşı Belediyesi’nde her yıl olduğu gibi bu yıl da personeller arasındaki bayramlaşma, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın da katılımıyla coşku içinde gerçekleştirildi.

Gündem Yorum: 0 / 9 Ağustos 2019 16:37
OMUZ OMUZA GÜÇLÜYÜZ
-A +A

İlk bayramlaşma Fen İşleri ve Park Bahçeler çalışanları ile Zincirlikuyu şantiyesinde gerçekleştirilirken, diğer bayramlaşma ise Tepebaşı Belediyesi hizmet binasında yapıldı.
Tepebaşı Belediyesi’nin sıradan bir belediye olmadığına dikkat çeken Başkan Ataç, “Türkiye, bugün Tepebaşı Belediyesi’ni parmakla gösteriyor. Proje üreten, Avrupa Birliği projelerini kazanan ve ödüllendirilen bir belediyeyiz. Birleşmiş Milletlerin Eylül ayının başında Etiyopya’da 14 seneden beri yapmış olduğu kentsel gelişimlerle ilgili toplantılara bugüne kadar Türkiye’den ne özel ne de resmi bir kurum katılamamış. Türkiye’den ilk defa o toplantılara Tepebaşı Belediyesi katılacak. Bu hepimizin başarısıdır. Biz Tepebaşı ailesi olarak bugüne kadar yan yana, omuz omuza yürüyerek başarıyı yakaladık. Bundan sonra da aynı şekilde başarılarımızın üstüne başarılar koyarak yolumuza devam edeceğiz. Ben, sağlık, mutluluk, huzur ve barış içinde bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum. Hepinizin bayramı kutlu olsun” dedi. HM

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti