ÖĞRENCİLER FARKINDALIK YARATTI

LÖSEV, bir sağlık ve eğitim vakfı olmanın doğal gerekliliğiyle başta Ankara olmak üzere İstanbul, İzmir, Bursa, Eskişehir, Antalya, Kayseri, Adana ve Samsun şubelerinin organizatörlüğünde Türkiye’nin tüm üniversitelerinde geliştirdiği FAYDA (Farkındalık Yaratma ve Dayanışma) Projesi’ni üniversite yönetimlerinin onayıyla eş zamanlı olarak yürütüyor.

Sağlık Yorum: 0 / 4 Mart 2020 16:14
ÖĞRENCİLER FARKINDALIK YARATTI
-A +A

Eskişehir’de üniversite içi farkındalık kazanımını öğrencilerin projeleri de desteklemeye devam ediyor. Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerinin hayata geçirmeye hazırlandığı “LÖSEV Akademide” projesi hayata geçti.

Proje kapsamında 17-22 yaş aralığındaki kanserle mücadele eden iyileşmiş gençlere dijital iletişim, profesyonel iletişim becerileri, diksiyon ve Hitabet gibi birçok alanda 20-21-22 Mart tarihlerinde iletişim eğitimleri verilmesi hedefleniyor. Eğitimci kadrosunu Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi akademisyenlerinin oluşturması planlanıyor.

Sinema Anadolu’da 1973 yapımı “Canım Kardeşim” ile “LÖSEV, Canım Kardeşim Mutlu Son” filmlerinin gösterimiyle gerçekleştirilen proje tanıtımına Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı’nın Annesi Zekiye Çomaklı ve çok sayıda kişi katıldı. HM

Haberin Galerisi
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
OTOGARA AKIN ETTİLER

OTOGARA AKIN ETTİLER

00:19 2 Haziran 2020
DENETİMLERE DEVAM

DENETİMLERE DEVAM

00:24 2 Haziran 2020
Gözyaşlarıyla anlattı

Gözyaşlarıyla anlattı

17:22 2 Haziran 2020

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti