Huzurevi Sakinleri Unutulmadı

Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı UMKE ekibi Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Maide Bolel huzur evi sakinlerine ziyarette bulunarak sağlık taramasından geçirdi.

Sağlık Yorum: 0 / 4 Temmuz 2019 19:53
Huzurevi Sakinleri Unutulmadı
-A +A

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge; “İki kurum arasındaki işbirliği ile eli öpülesi yaşlılarımıza moral verilmesi ve sağlık problemlerinin giderilmesini planlamadığımız bu hizmetimiz rutin olarak belirli tarihlerde devam edecektir” dedi.
Maide Bolel Huzurevi Müdürü Ali Dertli de, Huzurevinde kalan yaşlılarımıza yapılan sağlık taraması için memnuniyetini belirterek başta İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge olmak üzere tüm ekibe teşekkür etti. İl Sağlık Müdürü Bilge, ziyarette huzurevi sakinleri ile sohbet ederek sağlık alanında taleplerini dinlendi.
UMKE ekibi tarafından talep eden yaşlıların muayeneleri yapıldı. Bazı hastaların muayenesi müdür Bilge bizzat kendisi yaptı. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Uğur Bilge Huzur evi sakinlerinin bocce oynama isteklerini kırmayarak, bocce oynadı.
Bu ziyaretten sonra Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge ve Eskişehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Alper Sezer ile birlikte Eskişehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı evlerde kalan çocukları ziyaret etti. 

Haberin Galerisi
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti