HER SOKAĞINDA OLACAĞIZ

Deva Partisi Odunpazarı 1. Olağan Kongresi’ni gerçekleştirdi. Tek adayla gidilen kongrede Odunpazarı İlçe Başkanı seçilen Gökmen Göksel, “Bizler, yaşadığımız kentin, her mahallesinde, her sokağında, her bir Eskişehirli vatandaşımızı kucaklayacak, ötekileştirmeden, öfke dilinden uzak, kardeşçe, farklılıklarımızdan beslenerek, Eskişehir’i hak ettiği konuma getireceğiz” dedi.

Gündem Yorum: 0 / 17 Ekim 2020 16:49
HER SOKAĞINDA OLACAĞIZ
-A +A

KONGRE DÜZENLENDİ
Demokrasi ve Atılım Partisi (Deva Partisi) Odunpazarı 1. Olağan Kongresi, pandemi kurallarına uygun bir şekilde Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan kongre tek adaylı bir şekilde yapıldı ve Odunpazarı İlçe Başkanlığına Gökmen Göksel seçildi. Deva Partisi’nin Türkiye’nin içinde bulunduğu çıkmazlara deva olmak için kurulduğunu söyleyen Göksel, “ Bizler; sorumluluğumuzun farkındayız. Üstümüze düşen bu kutsal görevi en iyi biçimde yerine getirmek için tüm gayretimizle çalışacağız. Demokrasimizin gelişmesi, ekonomimizin kalkınması, vatandaşlarımızın dünya standartlarında yaşayan mutlu insanlar olması gerekiyor. Ülkemiz; Ulu Önder Atatürk’ün bizlere işaret ettiği muasır medeniyet seviyesine ulaşana kadar bu mücadelemiz kararlılıkla sürecektir. Bizler, yaşadığımız kentin, her mahallesinde, her sokağında, her bir Eskişehirli vatandaşımızı kucaklayacak, ötekileştirmeden, öfke dilinden uzak, kardeşçe, farklılıklarımızdan beslenerek, Eskişehir’i hak ettiği konuma getireceğiz” dedi.

ÇOK GÜZEL ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ
Daha sonra söz alan Deva Partisi Eskişehir İl Başkanı İsmail Haşim Ateş,  “Biliyorsunuz bir pandemi süreci yaşıyoruz. Her şeye dikkat etmeye çalışıyorsunuz. Salon 400 kişilik ama 100 kişi ile sınırlı. Ancak 100 misafir çağırmamız isteniyor. Haklı olarak bunu sağlamaya çalıştık. Kalpler bir, gönüller bir. Biz beraberiz. Bundan sonra da Eskişehir’de çok güzel çalışmalar yapacağız” diye belirtti.

KENTTE BİRÇOK SORUN VAR
Eskişehir’in birçok sorununun olduğunu belirten Ateş, “Kentin alıp alamadığı hizmetleri hep beraber takip ediyoruz. Hala bir ikinci, üçüncü, dördüncü Organize sanayi bölgelerimiz inşa edilemedi. Kentimizde birçok sorunlar var. Bir kuzey çevre yolu da bulamadı. Bundan başka kentimize ait donanımlı bir hava alanımız yok. Bunlar Eskişehir’e gelmeyen yatırımlar. Buna karşılık Eskişehir’den başka illere götürülen yatırımlarımız var. Birçok genel müdürlük, TÜLOMSAŞ başta sayılabilir, başka illere kaydırılıyor. Eskişehir maalesef yatırım alamıyor, dışarıdan destek alamıyor, merkezi otoritenin kaynaklarından yeteri kadar istifade edemiyor” şeklinde konuştu.

ESKİŞEHİR’İN BU KADROLARA İHTİYACI VAR
Deva Partisi olarak Eskişehir’de hem belediyelerde hem de genel seçimlerde başarı sağlayacaklarını aktaran Ateş, “Eskişehir’in buna ihtiyacı var.  Eskişehir’in bu kadrolara ihtiyacı var. Biz seçime hazır olacağız. Bu yapılacak ilk seçimde de kentte çok büyük bir başarı elde edeceğimizi şimdiden kamuoyu ile paylaşmak istiyorum. Bunun için çalışıyoruz. Bunun için çözüm üretmeye gayret ediyoruz” diye konuştu.
Gökmen Göksel başkanlığındaki yeni Odunpazarı teşkilatı şu isimlerden oluştu:“Selin Demirci, Figen Kurt, İsmail Gökçe, Çağlar Soy, Oğuzhan Yücesan, Ayfer Gürcan, Mehmet Alp Ağartan, Adem Aslan, Bilal Kalkan, Raşit Banlı, Serhat Özdil, Süleyman Kılıç, Fahrettin Özkan, Sefa Turgut Altınkok, Mesut Çıtak, Selim Avcı, Hatice Kara, Mehmet Salih Turgut, Çelik Erimez.” 

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Gündem
TIR BARİYERLERE ÇARPTI

TIR BARİYERLERE ÇARPTI

16:13 - 22 Ekim 2020
Gündem
KUYUMCUYU KANDIRAMADI!

KUYUMCUYU KANDIRAMADI!

16:13 - 22 Ekim 2020
Gündem
KİRALIK DAİREYİ NARGİLE SALONUNA ÇEVİRDİLER

KİRALIK DAİREYİ NARGİLE…

16:13 - 22 Ekim 2020
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti