HER ADIMDA VATAN SEVDASI

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (Türkav) ‘Bölge İstişare Toplantısı’, Eskişehir Türkav’ın ev sahipliğinde yapıldı. Eskişehir’e gelen Türkav Genel Başkanı Sayın Ebubekir Korkmaz, ülkücü teşkilatın her attığı adımda vatan sevdasıyla hareket ettiğini söyledi.

Gündem Yorum: 0 / 21 Ekim 2019 13:15
HER ADIMDA VATAN SEVDASI
-A +A

Türkav Bölge Toplantısının birinci gün oturumu Türkav Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz, Türkav Eskişehir Şube Başkanı Hasan Sezer, Genel Merkez Yöneticilerinin ve 15 ilin yönetimlerinin katıldığı toplantı ile gerçekleştirildi. Genel Başkan Ebubekir Korkmaz, ülkücülerin bu ülkenin temel direği olduğunu belirterek, “Ülkücü teşkilatımız attıkları her adımda Devlet'i, Türk Milletini düşünüyor” dedi.

Türkav Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz daha sonra Eskişehir Ülkü Ocaklarıyla bir araya geldi. Eskişehir Ülkü Ocakları Başkanı Kazım Aksoy, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Kentten ayrılmadan önce MHP İl Başkanı İsmail Candemir’le de görüşen Korkmaz, MHP’nin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi alarak fikir alış verişinde bulundu.

Toplantıya Milliyetçi Hareket Partisi Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir, MHP Odunpazarı İlçe Başkanı Mustafa Komar, Eskieşhir Ülkü Ocakları Başkanı Kazım Aksoy, MHP Tepebaşı Meclis üyesi Eyüp Yılmaz, Kamu-Sen Eskişehir İl Temsilcisi Haydar Urfalı, bağlı sendika başkan ve yönetimleri katıldı.

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti