Fedakarca çalıştınız

Eskişehir'de görev yapan Tepebaşı Vefa Sosyal Destek Grup çalışanlarını ziyaret eden Vali Çakacak, grup görevlilerinin çok önemli ve güzel bir hizmeti yerine getirdiğini, fedakarca bir şekilde çalıştıklarını ifade etti.

Gündem Yorum: 0 / 2 Haziran 2020 17:27
Fedakarca çalıştınız
-A +A

Küresel tehdit haline gelen yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı ülkemizde alınan tedbirler kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan vatandaşlarımızın alışveriş, ilaç, temizlik ve sağlık kontrolü gibi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Eskişehir Valiliği koordinasyonunda, kaymakamlıkların bünyesinde kurulan Vefa Sosyal Destek Grupları çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Görevi başındaki personele gayretlerinden dolayı teşekkür eden Vali Çakacak, “Tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgınıyla mücadelede görünen ve görünmeyen kahramanlarımız çok önemli görevler üstlenmiştir” dedi.
GÜÇLENEREK ÇIKTIK
Gerek yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın uçaklarla ülkemize getirilmesi, gerekse yurt içindeki vatandaşlarımıza sağlık hizmetlerinin ücretsiz bir şekilde sunularak ‘Güçlü Türkiye’ imajının tüm dünyaya gösterildiğini belirten Vali Çakacak, “Türkiye yaşadığı her krizden güçlenerek çıkmıştır. Hiç şüphe yok ki bu salgın sürecinden de diğer ülkelerin aksine daha da güçlenerek çıkacaktır” diye konuştu. Bu zorlu süreçte Vefa Sosyal Destek Gruplarının yaptığı çalışmalardan övgüyle bahseden Vali Çakacak, “Bugüne kadar 59 bin 526 müracaatı değerlendiren Vefa Destek Gruplarımız, 59 bin 451 ihtiyaç talebini yerine getirmiştir ve getirmeye devam etmektedir. Her türlü hizmeti büyük bir heyecanla, sorumluluk ve fedakârlıkla yerine getiren Vefa Sosyal Destek Gruplarında yer alan tüm çalışma arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” İHA

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti