ES ES TARAFTARINI KIRMADILAR

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge, doğuştan kas rahatsızlığı bulunan Serdar Atmaca’nın Eskişehirspor müsabakasını stadyumdan izlemek istiyorum isteğini yerine getirdi.

Sağlık Yorum: 0 / 3 Şubat 2019 19:54
ES ES TARAFTARINI KIRMADILAR
-A +A


Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge geçtiğimiz günlerde Evde Sağlık Hizmetleri ekibiyle birlikte Sakintepe Mahallesi’nde ikamet eden doğuştan kas rahatsızlığı bulunan bedensel engelli 17 yaşındaki Serdar Atmaca’ya geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuş, Atmaca’yla sohbet ederek rahatsızlığı ve tedavileri hakkında ailesinden bilgiler almıştı. İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge ziyaretini sonlandırmadan önce “Serdar en çok neyi yapmak istersin, bizden bir isteğin var mı?” diye sorması üzerine, “Eskişehirspor müsabakasını stadyumdan izlemek istiyorum” diyen Serdar’a önümüzdeki haftalarda Eskişehirspor’un yapacağı bir müsabakaya götürme sözü vermişti.
Doğuştan kas rahatsızlığı bulunan Serdar Atmaca’nın bu isteğini Bilge tarafından Eskişehirspor yönetimiyle görüşerek Eskişehirspor –Gençlerbirliği müsabakasını stadyumdan izlemesi sağlandı. Stadyum girişinde Müdür Bilge tarafından karşılanan Serdar Atmaca’ya Eskişehir sağlık müdürlüğü engelli koordinasyon birimi görevlileri maç boyunca eşlik etti. Müdür Bilge yaptığı açıklamada, “Serdar Kardeşimizi özel araç ve ekiple evinden alarak Eskişehirspor –Gençlerbirliği müsabakasını seyretmesini sağladık, alınan güzel sonuçla birlikte yüzündeki mutluluğu görmek te bizleri mutlu etti. Ben Eskişehirspor yönetimine ve müdürlüğümüz engelli koordinasyon birimi çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Atmaca ailesi de “Serdar Eskişehirspor –Gençlerbirliği müsabakasını stadyumdan izledi, çok mutlu oldu, oğlumu ve bizleri mutlu ettiler, kendilerinin bu duyarlılıklarına teşekkür ediyoruz ”dedi. HM

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti