Diri; Osman Taş tebrik edilmelidir

Spor Yorum: 0 / 2 Mayıs 2019 17:32
Diri; Osman Taş tebrik edilmelidir
-A +A

ETB Başkanı Diri; “Stadyum önünde çarşıda pazarda önüne gelen Eskişehirspor ürünü satıyor. Patent bunların önüne geçmek için yasal hak doğuruyor. Osman Taş bu konuda ESES’in haklarını koruduğu için tebrik edilmelidir” dedi.
 
 
 
İSİM HAKLARINI ALMIŞTI
ETB Başkanı ve Nefer Tribün Lideri Murat Diri, Türk Patent ve Marka Kurumuna başvurarak; ‘Şimşekler’, ‘Anadolu Yıldızı’, ‘Anadolu’nun Yıkılmayan Kalesi’, ‘Kırmızı Şimşekler’, ‘Efeler’, ‘Nefer’ gibi isimler kendi adına tescil ettiren, ‘Altes’, ‘Anadolu Efsanesi’ ‘Esstore’ isim hakkı talebi ise itiraza uğrayan Osman Taş’ın, bu girişiminin tebrik edilmesi gerektiğini söyledi.
 
ES ES’İN HAKLARINI KORUYOR
Diri, yaptığı açıklamada, “Stadyum önünde çarşıda pazarda önüne gelen Eskişehirspor ürünü satıyor. Patent bunların önüne geçmek için yasal hak doğruyor. Asıl isyan edilmesi bu zamana kadar neden kimse almadı. Osman Taş bu konuda ESES’in haklarını koruduğu için tebrik edilmelidir.
 
İSTİFA ET DEMEK AYIP
Eskişehirspor ile özdeşleşen bu sloganları değerlerimizi bu zamana kadar kimse koruma altına almamış. Bir ESES sevdalısı çıkıp kendi cebinden para verip bunu koruma altına almış. Şimdi de ESES için bunu yapan insana da kalkıp teşekkür edilmesi gerekirken İstifa et demek ayıptır.
 
KULÜBÜN ARAÇLARI
Osman Taş’ın aldığı patenti kovalamak yerine kulübün arabaları var. Mesela bir tane Pajero var. 2 ay önce yakalanmış yediemine çekilmiş. Bir tane fiesta araba aylardır sanayide kaza yapmış yatıyor. Soruyorum bunları hiç biriniz biliyor muydu? Kulübün kendine ait araçları olduğunu” dedi.
 
KULÜBE DEVREDECEK Mİ?
Başkan Kaan Ay’ın, Eskişehirspor kulübüne ve camiasına mal olmuş bu slogan ve isimleri, Eskişehirspor kulübüne devretmesi yönünde Osman Taş’a çağrıda bulunduğu ve Taş’ın bu çağrıya sessiz kalmasını da değerlendiren Diri, “Osman Taş ile görüştüm. Kendisine bu yönde bir talep iletilmemiş.Hiçbir karşılık beklemeden bu isim haklarını Eskişehirspor kulübüne devredeceğini söyledi. Bu yüzden içimiz rahat” dedi.
 

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti