DESTEK YOK!

Başkan Kaan Ay, günlerdir süren destek arayışlarından eli boş döndü. Federasyon ve Spor Bakanlığında yaptığı görüşmelerde, kulübe ait bloke edilmiş 5 milyon TL’ye yakın parayı almak için uğraşan Ay, tüm çabasına rağmen bu parayı alamadı

Spor Yorum: 0 / 17 Mart 2019 18:44
DESTEK YOK!
-A +A

Göreve geldikleri 2 aylık süre içinde kulübün borcunun azalması konusunda önemli adımlar atan ve 10 milyon TL’ye yakın bir kaynak yaratarak, borcu 150 milyon TL’nin altına düşüren Başkan Kaan Ay, kulübün ve takımın giderlerinin karşılanması için yaptığı çalışmalarda ise, istediği sonuca ulaşamadı.
GÖRÜŞMELERDEN  SONUÇ ÇIKMADI
Günlerdin federasyon ve spor bakanlığında kulübe ait 5 milyon TL hak edişleri almak için mücadele eden Başkan Kaan Ay, alacaklı banka tarafından bloke edilen parayı bir türlü alamadı.
UMUDU KALMADI
Yapılan görüşmelerde paranın bir kısmının bankaya, bir kısmının da kulübe ödenmesi teklifinde bulanmasına rağmen, sonuca ulaşamadığı öğrenilen Başkan Ay’ın, bu gelirden umudunu kestiği ve zor durumda kaldığı öğrenildi.
ÖDEMELER KAPIDA
Diğer taraftan mevcut kadronun transfer taksitlerinin yanı sıra, maaş ve maç başlarının dışında, kulübün giderlerinin karşılanması içinde büyük çaba harcayan Ay, destek bulamadıklarından yakınarak, ekonomik sorunlar ve ilgisizliğe sadece “Destek yok” diyerek cevap verdi.
DAHA GÜÇLÜ OLMALIYIZ
Ayrıca ligde alınan başarısız sonuçlar içinde fazla yorum yapmayan Ay, “Fikstürün zorluğunu biliyorduk. Böyle kayıplar beklemiyorduk fakat yaşandı. Milli arada toparlanıp, kalan maçlarımızdan en iyi sonuçlarla ayrılacağımıza inanıyorum. Bu süreçte camia olarak daha güçlü kenetlenerek, sezonu bitirmemiz gerekiyor” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti