DERMAN BULUNSUN!

Geçtiğimiz gün Beın 1’te katıldığı programda Eskişehirspor’un durumunu masaya yatıran ve dün Eskişehir gazetelerinde geniş yer bulan açıklamaları ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Teknik direktör Fuat Çapa, “Okuyunca ne çok konuşmuşum, dedim. Bir sormuşlar bin kere ah demişim. Ama şimdi konuşmanın zamanı. Her fırsatta içinde bulunduğumuz hali anlatacağız ki derman bulunsun” yorumunu yaptı.

Spor Yorum: 0 / 6 Aralık 2018 17:19
DERMAN BULUNSUN!
-A +A

Eskişehirspor Kulübünün içinde bulunduğu olumsuz süreç ile ilgili, sosyal medya paylaşımları ve yaptığı açıklamalar ile gerçekleri göz önüne seren Teknik direktör Fuat Çapa, son olarak Beın 1 spor kanalında konuşmuş ve Eskişehirspor ile ilgili önemli açıklamalar yapmıştı.
Kulübün durumu, transfer tahtası, göreve devam etmesinin nedenleri ile ilgili ayrıntılı açıklamalar yapan Çapa’nın söyledikleri, yerel medyada da geniş yer bulmuştu.
Program sonrası konuşmalarının kale alınmasından sonra sosyal medya hesabından yorum yapan Çapa, “Okuyunca ne çok konuşmuşum, dedim. Bir sormuşlar bin kere ah demişim. Ama şimdi konuşmanın zamanı. Her fırsatta içinde bulunduğumuz hali anlatacağız ki derman bulunsun” diyerek, Eskişehirspor’un yaşaması için, şehri göreve davet etmeye ve sorunları anlatmaya  devam edeceği mesajını verdi. Gazetemiz Yenigün’de, Çapa’nın açıklamalarına tam sayfa yer ayırmıştı. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti