DAHA KAPSAMLI ÇALIŞACAĞIZ

Bünyesine kattığı yeni birim ve yapılanmalarla eğitim odaklı gelişim süreçleri üzerinde yoğun çalışmalar yürüten Eskişehir Teknik Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsünü yeni yerinde hizmete açtı.

Gündem Yorum: 0 / 8 Ekim 2019 18:17
DAHA KAPSAMLI ÇALIŞACAĞIZ
-A +A

İki Eylül Kampüsü Yabancı Diller Yüksekokulu binası birinci ve ikinci katında yer alan Lisansüstü Eğitim Enstitüsü açılış törenine Rektör Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mustafa Şenyel ile Prof. Dr. Gürsoy Arslan, Genel Sekreter Menderes Ünal, Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Murat Tanışlı ve çok sayıda davetli katıldı.
Rektör Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, “Lisansüstü Eğitim Enstitüsü ile   fen bilimleri, sağlık bilimleri, sosyal bilimlerdeki farklı anabilim dalları ve ana sanat dalları tek bir çatı altında toplanmış oldu. Bugünkü açılış töreni bizleri sadece yeni bir enstitüye kavuşturmakla kalmadı; hem enstitümüzü İki Eylül Kampüsü sınırları içerisinde  hizmet vermeye başlaması kapsamlı faaliyetler yürütebilecek bir yapıya kavuşmamızı sağladı” dedi.
Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Murat Tanışlı, öğrenci merkezli eğitim politikalarını titizlikle sürdüren Eskişehir Teknik Üniversitesi bünyesinde böyle kapsamlı bir enstitü için çalışmaktan heyecan ve memnuniyet duyduğunu dile getirdi. HM

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti