BU DAVANIN BİR PARÇASI OLUN

AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanlığı tarafından AK Nokta adıyla üyelik standı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bugüne kadar 4 farklı noktada kurulan çadır ile yüzlerce vatandaşın sorularını cevaplayarak, üye olmak isteyenlerin kayıt işlemleri gerçekleştirildi.

Gündem Yorum: 0 / 15 Eylül 2020 17:13
BU DAVANIN BİR PARÇASI OLUN
-A +A

İsmet İnönü 1 Caddesi, Uluönder, Sıhhıye Kavşağı, Sütlüce mahallelerinden sonra Tepebaşının her mahallesinde bu çalışmanın devam edeceğini söyleyen İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu, "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı 'Gönül Seferberliği' çalışmaları ile vatandaşlarımıza daha yakın olmak ve onları dinlemek amacıyla AK Nokta çadırlarımızı sahalara indirdik. Bu çadırlarda görevli teşkilat mensubu arkadaşlarımızla her hafta farklı bir mahallede pandemi kurallarına uygun olarak faaliyetlere devam ediyoruz. Üye olmak isteyen vatandaşlarımızın kayıt işlemlerini gerçekleştirerek, en büyük sivil toplum kuruluşu olan AK Parti ailesini genişletiyoruz” dedi.

Başkan Çizmelioğlu ayrıca, “Önümüzdeki haftalarda da çalışmalarımız 'Gönül Seferberliği' düsturuyla devam edecek. Bizlere katılmak isteyen, bu kutlu davanın bir parçası olmak ve Cumhurbaşkanımız liderliğinde ülkemizin bu gününü, geleceğini şekillendiren büyük ve güçlü AK Parti ailesine katılmak isteyen hemşerilerimizi AK Nokta çadırımıza, İlçe Başkanlığımıza yada akuyelikeskisehir.org internet sitesi üzerinden başvurularını bekliyoruz” dedi. HM

Haberin Galerisi
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti