Birlikte hareket etmeliyiz

Sivrihisarlılar Derneği Başkanı İsmail Arslan Güven ve Yönetim Kurulu üyeleri, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli’yi ziyaret etti.

Ekonomi Yorum: 0 / 19 Kasım 2018 18:08
Birlikte hareket etmeliyiz
-A +A

Sivrihisarlılar Derneği Başkanı İsmail Arslan Güven ve Yönetim Kurulu üyeleri, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli’yi ziyaret etti. EOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Metin Saraç, Yönetim Kurulu Üyesi Yavuz Ayva ve Denetim Kurulu Üyesi Samet Özkaya’nın da yer aldığı ziyarette Dernek Başkanı İsmail Arslan Güven, EOSB’nin başarılı çalışmaları ve Eskişehir sanayisine yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Nadir Küpeli ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.
 Sivrihisarlılar Derneğinin çalışmaları hakkında bilgi alan EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, birlikte olmanın birlikte hareket etmenin önemini vurguladı. Geçmişte olduğu gibi gelecekte de Sivrihisarlıların üretimde ve ticarette adından başarıyla söz ettireceğinden emin olduğunu dile getiren Küpeli “Eskişehir için, Türkiye için birlikte hareket ederek üretime devam etmeliyiz. Bu bizim görevimiz.” dedi. Sivrihisarlılar Derneği yönetiminin kendilerini ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; her zaman Sivrihisarlıların hizmetinde olduklarını belirti.  

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti