BİR UMUT DA SİZ OLUN

LÖSEV Eskişehir Halkla İlişkiler Sorumlusu Yasemin Durukan, Arife gününde de ofislerinin açık olduğunu belirterek, Kurban bağışlarının devam ettiğini söyledi.

Gündem Yorum: 0 / 29 Temmuz 2020 16:53
BİR UMUT DA SİZ OLUN
-A +A

LÖSEV Eskişehir Halkla İlişkiler Sorumlusu Yasemin Durukan,LÖSEV’in faaliyetleriyle ilgili bilgi verdi. Kurban dönemine kamuoyunu aydınlatma çalışmalarıyla başladıklarını söyleyen Durukan, “İnsanlarımıza tanıtımlarımızla ulaştık. Bu noktada bir çok kurum ve kuruluşun desteğiyle ilerledik. Bu anlamda minnettarız tüm ilimiz ve çevre illerimizde ve Türkiye genelinde tüm ofislerimizin katkılarıyla. Bu anlamda belediyelerimiz bir çok mecrada, şehir içinde tanıtımlarımıza destek oldu. Bir çok insanımız bu yolla bizlere ulaştılar. Kurban dönemine özel bağışlarını iletmeye devam ettiler” dedi.

Arife gününde tüm irtibat ofislerinin açık olacağını vurgulayan Durukan, “Bankacılık sistemleri üzerinde veya posta yoluyla PTT üzerinden ya da mobil işlemlerde internet sitemiz üzerinden kurban bayramı bağışları ve vekaleten kurban bağışlarını kabul etmeye devam edebileceğiz. Bu yıl da ‘Her kurban lösemili çocuklara can’ dedik ve bağışçılarımızın, gönüllülerimizin destekleriyle güzel bir dönem geçirmeyi umuyoruz. Bu kurbanda vekaleten kurban bağışıyla edindiğimiz kurban etlerimizi tüm yıl ailelerimize dağıtmaya devam ederken kurban bağışıyla edindiğimiz nakdi desteklerimizle de tedavi, eğitim ve diğer ihtiyaçlarımızı ailelerimizin karşılamaya devam edebileceğiz” diye konuştu. Ofislerin saat 20.00’ye kadar açık olduğunu belirten Durukan, “Halkımız istediği zaman gelebilirler gün içerisinde. İnternet sitemiz olan losev.org.tradresimizden bağışlarını gerçekleştirebilirler” ifadelerini kullandı.

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti