Bilinmezlerle mücadele edeceksiniz

Gündem Yorum: 0 / 13 Şubat 2020 17:01
Bilinmezlerle mücadele edeceksiniz
-A +A

Eskişehir Teknik Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı tarafından düzenlenen  Profesyoneller Buluşması’nın konuğu olan Erol Tabanca, “Önümüzde çok fazla bilinmez var. Bu bilinmezlerle mücadele etmek bizden çok sizin işiniz olacak” dedi.
Eskişehir Teknik Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı tarafından düzenlenen  ESTÜ 401 Profesyonel Hayata Geçiş Dersi kapsamında, Profesyoneller Buluşması’nın ilk konuğu Odunpazarı Modern Müze (OMM) kurucusu, Polimeks İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Erol Tabanca oldu. Rektörlük Konferans Salonu’nda gerçekleşen etkinlikte konuşan Rektör Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, “Bu salonu bu kadar kalabalık görmek hepimizi mutlu etti. Memleketini seven ve aydın bir iş insanı olarak tanıdığımız Polimeks Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erol Tabanca’yı bugün üniversitemizde ağırlamaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyduğumu ifade etmek isterim. Kendisinin bizlerle paylaşacağı, rol model olabilecek bir hikâyesi olduğunu biliyorum. Bu hikâyeyi birebir kendisinden dinlemekten de çok büyük bir memnuniyet duyacağımızı belirtmek isterim” ifadelerini kullandı.
UMUT KAYNAĞIMIZSINIZ
Erol Tabanca ise “Gençlerin gözündeki ışık, yapabilme arzusu, biz yaş almış insanlar için çok büyük umut kaynağı oluyor. 21. Yüzyıl’da dünya çok başka bir yere gidiyor. Bilişim teknolojisi ve biyoteknoloji gibi bilinmezlerle dolu bir dünya var. Önümüzde çok fazla bilinmez var. Bu bilinmezlerle mücadele etmek bizden çok sizin işiniz olacak. Gelecekte hangi iş alanlarının sizin ilgi alanınız olmalı ve nasıl performans göstermeniz gerektiği çok önemli. Burada hem bilişim teknolojisini hem de biyoteknolojiyi anlarsanız dünyadaki yerinizi doğru konumlandırmış olursunuz” dedi. HM

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti