BAŞARININ GURURUNU BİRLİKTE YAŞIYORUZ

Tepebaşı Sağlıklı Kent Konseyi’nin Genel Kurul Toplantısı, Özdilek Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşti. Serpil Çamoğlu’nun bir kez daha başkan seçildiği kurulda konuşan Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, “Projelerimizle dünyaya örnek olarak ülkemizi temsil etme gururu ve onurunu yaşıyoruz” dedi.

Gündem Yorum: 0 / 28 Kasım 2019 16:39
BAŞARININ GURURUNU BİRLİKTE YAŞIYORUZ
-A +A

GENEL KURUL YAPILDI
Toplantıya Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Melih Savaş, Eskişehir Barosu Başkanı Mustafa Elagöz, Tepebaşı Belediye Meclis üyeleri, mahalle muhtarları, sivil toplum ve meslek örgütlerinin temsilcileri katıldı. Divan Kurulu’nun belirlenmesi ile başlayan program, konuşmalar ile devam etti.
REFERANSLARIMIZ VAR
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Tepebaşı Belediyesi’nin hayata geçirdiği projelerin dünyaya örnek olduğunu belirterek, “Tepebaşı Belediyesi olarak uluslararası alanda pek çok önemli referanslarımız var. İnsan odaklı, sosyal, eğitim, temiz enerji ve çevre politikalarımız çerçevesinde hayata geçirdiğimiz projeler ve REMOURBAN - Akıllı Kentsel Dönüşümün Hızlandırılması Projesi ile dünyaya örnek olarak ülkemizi temsil etme gururu ve onurunu yaşıyoruz” dedi.
BAŞARIYLA DEVAM EDİYOR
Başkan Ahmet Ataç, birçok alanda aldıklarını ödülleri hatırlatarak, “Bu vizyon sayesinde 2001’de Tepebaşı Sağlıklı Kent Konseyi ile başlayan süreç, başarılar ile devam ediyor. Tepebaşı Sağlıklı Kent Konseyi’nin Genel Kurul Toplantısı’nın da hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.
YÖNETİM LİSTESİ
Tek liste ile seçime katılan Serpil Çamoğlu’nun yeniden Tepebaşı Sağlıklı Kent Konseyi’ne başkan seçilirken, asil üyeleri Burcu Öztürk, Simge Süllü, Ufuk Aydın, Sülbiye Bilen, Melike Türe, Bediha Sarp, Aslı Ünügör, Gün Deniz Demirci, Nesim Ertorun, Esra Yamak, Canan Geçit; yedek üyeleri ise Fatma Yeşim Bayrakçı ve Cafer Eşen’den oluştu.
FİLİSTİNLİ AKADEMİSYENLERİ AĞIRLADI
Başkan Ahmet Ataç, daha sonra Filistin üniversitelerinde görev yapan yaklaşık 30 akademisyeni ağırladı. Toplantıda konuşan Başkan Ataç “Ülkemizin, Filistin halkı ile paylaşacak birçok şeyi olduğuna inanıyorum. Karşılıklı ziyaretler ile her iki ülke halkı arasındaki kültürel, sosyal ve ekonomik gelişmeye katkı sağlıyoruz” dedi.

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti