“Sinan Özeçoğlu kendine yakışanı yapacaktır”

Eskişehirspor kulübünde eski başkan Sinan Özeçoğlu’nun yönetiminde yer alan ve Özeçoğlu ile yakınlığı ile bilinen Murat Yıldız, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Hiçbir şey olamasa bile bir şeyler olacağı kesin yakın zamanda. Sinan Özeçoğlu kendine yakışanı yapacaktır” diyerek camiayı umutlandırdı.

Spor Yorum: 0 / 9 Ekim 2019 01:17
“Sinan Özeçoğlu kendine yakışanı yapacaktır”
-A +A

YILDIZ’DAN ÖNEMLİ MESAJ
Eskişehirspor camiasının başkanlık için ikna etmeye çalıştığı eski başkan Sinan Özeçoğlu’nun, yönetiminde yer alan ve Özeçoğlu’na yakınlığı ile bilinen Murat Yıldız, sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile, 13 Ekim’de yapılacak genel kurul öncesi camianın yüreğine su serpti.
ŞEHİR VERDİĞİMİZ MESAJI GÖRMEDİ
13 Temmuz 2017 yılında göreve gelen ve 5 aya yakın bir süre Eskişehirspor yönetiminde başkan Sinan Öçezoğlu ile birlikte görev yapan Murat Yıldız, o dönem görevi neden bıraktıkları ile yorum yaparak, “Yönetim olarak kongre kararı aldığımız vakit, bugünlerin geleceğini görmüştük ve bu yüzden belki şehir bunu görür diye gitmiştik. Bu o günün koşullarında çok önemli bir mesajdı ama şehir bunu kaçmak olarak gördü.
Biz bugünleri görmezdik; görmemiz gerekenleri görebilseydik. Gördüklerimizi anlatamadığımız için de bizlerde suçluyuz” dedi.
ŞEHRİN SİNAN BAŞKANI İKNA EDECEĞİNE İNANIYORUM
Yıldız, camianın başkan olarak görmek istediği Sinan Özeçoğlu ile ilgili de yaptığı paylaşımda ise, “Ben bu şehrin Sinan başkanı ikna edeceğini düşünüyorum. Sinan abinin de uzun vadede önce mali sonra da sportif sorunları çözeceğini biliyorum.
Kendisine yakın biri olarak ne kadar acı çektiğini bilenlerdenim. Koca çınarın yıkılmasına kimsenin vicdanı el vermeyecektir…
KENDİNE YAKIŞANI YAPACAKTIR
Evet çok kritik bir dönemdeyiz, evet ümitlerimiz azalmış, evet beklediğimiz ilgiyi göremiyoruz ilgilenmesi gerekenlerden ama yaşam var olduğu sürece mücadele etmek zorundayız, sakin olmalıyız, sabretmeliyiz. Sinan Özeçoğlu kendine yakışanı yapacaktır” dedi.
BORÇLARI SIFIRLAMAK İSTİYOR
Diğer taraftan 13 Ekim Pazar günü saat 14.00’de Anemon Otel’de yapılacak genel kurul öncesi, şehrin seçilmişlerinden ve odalarından destek mesajı gelmesi halinde, ateşten gömleği giymeye hazır olduğu bilinen Sinan Öçezoğlu’nun, camiadan gelen baskıların ardından önemli bir çalışma yaptığı ve Eskişehirspor kulübünün futbol ailesine olan 100 Milyon TL’nin üzerindeki borcu sıfırlamak için, çalışmalar yaptığı gelen bilgiler arasında.
PRENSİPTE ANLAŞILDI
Futbol ailesine olan borçlar ile ilgili alacaklı avukatlar, futbolcular, menajerler ve teknik adamlarla ön görüşme yaptığı öğrenilen Özeçoğlu’nun, bu isimler ile ön anlaşmaya vardığı, göreve gelmesi halinde bu borçları kapatarak kulübün şirketleşmesi için gerekli çalışmaları yapmak istediği de gelen bilgiler arasında.

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti