“Layık gördüğünüz miktar çok düşük”

ESPARK AVM otopark gelirlerinden aylık sadece 5 bin lirayı Eskişehirspor’a bağışlama kararı almıştı. Uğraş Erkayman yaptığı açıklamada, “Halkın ücretli otopark konusunda tepkisini kırmak isteğiniz çok açıktır. Eskişehir'in size verdiği değere karşılık Eskişehirspor’a layık gördüğünüz miktar çok düşük” dedi.

Spor Yorum: 0 / 21 Nisan 2019 17:01
“Layık gördüğünüz miktar çok düşük”
-A +A

 
Erkayman açıklamalarda bulundu
3 yıl önce Eskişehirspor Başkanlığı için adaylığını koyan Uğraş Erkayman, Twitter hesabından açıklama yaptı. Erkayman, “Eskişehir'de firma isimlerinin önüne gelen ‘Es’ Eskişehirspor'un markasıdır ve kullanımı ücretsizdir. Bu şehir size verdiği önemi kalbi denecek yerde en işlek ve nüfusun en hareketli olduğu caddelerinin bağlantı noktasında avm açmanıza izin vererek göstermiştir. Ancak yıllardır ücretsiz olan otoparkınızı ücretli yaparak daha çok kazanmak istediğiniz anlaşılmaktadır” dedi.
“Küçük düşürmekte ve aşağılamakta”
ESPARK’ınEskişehirspor’a layık gördüğünüz miktar çok düşük olduğunu belirten Erkayman, “Bu ücretlendirme işine şehrin en büyük markası Eskişehirspor'umuzu karıştırmanızdan anladığımız halkın ücretli otopark konusunda tepkisini kırmak isteğiniz olduğu çok açıktır. Eskişehirspor'a otoparkınızdan verdiğiniz aylık 5000TL Eskişehirspor'a verdiğiniz değeri de göstermektedir. Bu meblağ Eskişehirspor'un marka değerini küçük düşürmekte ve aşağılamaktadır. Eskişehir'in size verdiği değere karşılık Eskişehirspor’a layık gördüğünüz miktar çok düşüktür.”
“Karardan dönmenizi bekliyoruz”
Erkayman otopark gelirlerinin tamamının Eskişehirspor'a bırakılması kararının alınmasını beklediklerini söyleyerek, “Bu miktarın dükkan kiralarından elde ettiğiniz rakamların çok çok altında olduğunu hepimiz biliyoruz. Elinizi vicdanınıza koymadan önce bırakın otoparktan elde ettiğiniz geliri sadece otopark alanındaki yıkamadan aldığınız kirayı hesaba katmanızı rica ederiz. Bu kamu vicdanını rahatsız eden karardan dönmenizi ve otopark gelirlerinin tamamının Eskişehirspor'a bırakılması konusundaki kararınızı tüm Eskişehir ve Eskişehirsporlular olarak bekliyoruz” ifadelerine yer verdi.


Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti