“Eskişehirspor’un hak ettiği yerde olması için göreve hazırız”

Eskişehirspor yönetiminin aday varsa görevi bırakmaya hazırız mesajının ardından yazılı bir açıklama yapan Eskişehir Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Çetinkaya, mevcut yönetime “Yeter artık çekin ellerinizi” diyerek tepki gösterdi. Çetinkaya, “Eskişehirspor’a sahip çıkmak isteyen bizler için görevi bırakın. Eskişehirspor’un da hak ettiği yerde olması için göreve hazırız” dedi.

Spor Yorum: 0 / 18 Eylül 2019 16:46
“Eskişehirspor’un  hak ettiği yerde olması için göreve hazırız”
-A +A

ADAY VARSA GENEL KURUL KARARI ALIRIZ
Genel kurul kararı almamak için direnen fakat geçtiğimiz günlerde yapılan toplantıda, şehrin güvenebileceği bir aday varsa genel kurul kararı alacakları mesajını veren Eskişehirspor yönetimine, cevap Eskişehir Dernekler Federasyonu Başkanı Mehmet Çetinkaya’dan geldi.
45 BİN ÜYELİ DERNEK
Genel başkan Mehmet Çetinkaya, yaptığı yazılı açıklamada; “Türkiye’de 22 ilde, yurt dışında 4 ülkede faaliyetlerini devam ettiren 45 bin’i aşkın üyesi olan bir federasyonuz. Kamuoyuna duyurulur.
 
ESKİŞEHİRSPOR SAHİPSİZ DEĞİLDİR
Yeter artık nereye kadar. Eskişehirspor’un üzerinden ellerinizi çekin. Bir gidiyor, bir geliyorsunuz. Bu kulüp hiç kimsenin özel şirketi değildir. Eskişehirspor sahipsiz değildir. Her daim olduğu gibi, her daim de sahip çıkmaya hazırız.
YÖNETİM İSTİFA
Çağrımız şudur; Eskişehirspor yönetimi istifa. Olmuyor. Olmuyorsa acilen görevi bırakın. Bizler Eskişehir halkıyız ve Eskişehirspor’un taraftarlarıyız. Eskişehirspor için tarafız. Es Es’in gönüllü neferleriyiz. Tüm sorunları çözmeye hazırız.
GÖREVE HAZIRIZ
Bu olumsuz gidişata dur demek istiyoruz. Nasıl önceki yönetimler başarısız olunca görevi bırakıyorsa, sizler de Eskişehirspor’a sahip çıkmak isteyen bizler için görevi bırakın. Eskişehir Dernekler Federasyonu olarak tüm sorunları çözmeye, Eskişehirspor’un da hak ettiği yerde olması için göreve hazırız” dedi.

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti