“ES ES’E HAK ETTİĞİ DESTEK VERİLMELİ”

Spor Yorum: 0 / 7 Şubat 2019 17:27
 “ES ES’E HAK ETTİĞİ  DESTEK VERİLMELİ”
-A +A

*AK Parti Milletvekilleri Prof. Dr. Nabi Avcı ve Prof. Dr. Emine Nur Günay ile CHP Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Dr. Jale Nur Süllü Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek, Eskişehirspor için destek istediler.
 
*Eskişehirspor’un şehrin en önemli değerlerinden biri olduğunu vurgulayan AK Parti ve CHP’li Milletvekilleri, Bakan Kasapoğlu’na, “Eskişehirspor’umuza hak ettiği desteği verin, Anadolu yıldızı Eskişehirspor’umuz o eski güzel günlerine geri dönsün” dediler.
 
 
DESTEK İSTEDİLER
CHP’li Milletvekilleri Çakırözer ve Süllü’nün girişimleriyle bir araya gelen iktidar ve muhalefet partisinin 4 milletvekili bir araya gelerek Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek, Eskişehirspor için destek istediler.
ESKİŞEHİRSPOR SİYASET ÜSTÜ
CHP ve AKP Milletvekilleri Eskişehirspor Kulübü’nün içinde bulunduğu zor günlerin üstesinden gelinebilmesi için tüm dinamiklerin harekete geçirilmesi gerektiğini belirterek, “Eskişehirspor’umuz sadece Eskişehir’imizin değil, ülkemizin de önemli futbol takımlarından biri. Hem kulüp, hem vefakar taraftarımız, hem de Eskişehirliler Eskişehirspor’umuz için destek bekliyor” dediler. Eskişehirspor markasına siyaset üstü yaklaşılması gerektiğini vurgulan milletvekilleri, Eskişehirspor’un şehrin en önemli değerlerinden biri olduğunu söylediler.
GÜZEL GÜNLERE DÖNMESİNE VESİLE OLACAK
Milletvekilleri, ortak gerçekleştirdikleri Bakan ziyaretinde, “Eskişehirspor’umuz yeni bir yönetime kavuştu. Transfer yasağı kalktı. Eskişehir’de büyük bir umut var. Bu umuda Spor Bakanlığımız, Spor Toto Teşkilatı da gereken desteği vermeli. Bu destek Eskişehirspor’umuzun hak ettiği yere gelmesine ve Eskişehirspor’umuzun o güzel günlere dönmesine vesile olacaktır” dedi.
BAKAN’DAN ESKİŞEHİRSPOR’A RANDEVU
Milletvekilleri Spor Bakanı’na Eskişehirspor yönetimi ile bir araya gelmesi çağrısında da bulundular. Talebi kabul eden Spor Bakanı Kasapoğlu, Eskişehirspor’a önümüzdeki hafta için randevu verilesi talimatını verdi.
AMATÖR KULÜPLERE SAHA VE MADDİ DESTEK İSTEDİLER
Heyet ortak ziyaretinde Eskişehirspor’un yanısıra Eskişehir’deki amatör spor kulüplerine de hem saha hem de maddi destek imkanlarının sağlanmasını istediler. Milletvekilleri ayrıca Yenikentte yapımı planlanan kapalı yüzme havuzunun bir an önce bitirilmesi, Sazova’daki atletizm pistinin de ihtiyaç doğrultusunda yenilenmesi çağrısında bulundular.
TEŞEKKÜR ETTİLER
CHP’li Milletvekilleri Çakırözer ve Süllü, hem AK Parti’li Milletvekilleri Avcı ve Günay’a, hem de Spor Bakanı Kasapoğlu’na teşekkür ettiler.

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti