“BU ŞEHİR ARKANIZDAN YÜRÜR BÜTÜN KAPILAR AÇILIR”

Eskişehirspor Teknik direktörü Fuat Çapa, TÜFAD tarafından düzenlenen ve efsane futbolcuların da izleyici olarak katıldığı “Üç Tutan Bir Atan” Söyleşisinde, güne damga vuracak bir çağrıda bulundu.

Spor Yorum: 0 / 1 Aralık 2018 01:41
“BU ŞEHİR ARKANIZDAN YÜRÜR BÜTÜN KAPILAR AÇILIR”
-A +A

Eskişehir’de ve şehir dışında herkesin kulübün yaşaması için elinden geldiğince birşeyler yaptığını söyleyen Çapa, efsane futbolculara seslenerek, “Eskişehirspor için bir araya gelirseniz bütün şehir arkanızdan yürür. Bütün kapılar açılır” diyerek efsanelerin Eskişehirspor’a sahip çıkmaları çağrısında bulundu. 

ÇAPA, EFSANELERE SESLENDİ
Eskişehirspor Kulübünün içinde bulunduğu olumsuz süreçte, önemli bir görev üstlenerek şehirde kulübü yaşatmak için fedakarca çalışan Teknik direktör Fuat Çapa, son olarak Efsane takımın Efsane futbolcularına seslendi.
Önceki gün Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Eskişehir Şubesi tarafından düzenlenen “Üç Tutan Bir Atan” söyleşisine katılan Çapa, söyleşiye izleyici olarak katılan efsane futbolcular İsmail Arca, Süreyya Özkefe, Vahap Özyaber, Ender Konca, Bilal Arular, Hüdai Doğu ve ikinci jenerasyon bazı eski futbolculara seslenerek, önemli bir çağrıda bulundu.

GÖREVE ÇAĞIRDI
Tarihinin en zorlu günlerinden geçen Eskişehirspor kulübünün yaşaması için Eskişehir’den ve şehir dışından birçok insanın seferber olduğunu aktaran ve verilen bu çabanın Eskişehirspor’un kurtuluşu için yetersiz olduğunu söyleyen Çapa, efsane futbolcuları göreve çağırdı.

BÜTÜN KAPILAR AÇILIR
Eskişehirspor’un kurtuluşu için efsane futbolcuların bir araya gelmesi ve kulübe sahip çıkması çağrısında bulunan Çapa, “Bu şehir arkanızdan yürür. Bütün kapılar açılır” dedi.

ÖZBAYER TEPKİ GÖSTERDİ
Bunun üzerine konuşan efsane futbolculardan Vahap Özbayer ise, “Bütün kapılar bize kapalı. Sen boşuna konuşuyorsun hoca” diyerek bu çağrıya tepki gösterdi.
Söyleşinin son bölümünde yaşanan bu tartışma, salonda kısa bir süre şok etkisi yaşatırken, diğer efsane futbolcular ise yaşananlara sessiz kaldı.

EFSANELERDEN DESTEK KARARI ÇIKTI
Söyleşi sonrası düzenlenen yemekte ise, bu çağrıyı kendi aralarında değerlendiren Efsane Futbolcular, Eskişehirspor’un kurtuluşu için üzerlerine düşeni yapmak için harekete geçme kararı alarak, önümüzdeki günlerde durum değerlendirmesi yapıp, eylem planlarını hayata geçirme kararı aldı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti