Eskişehirspor’da şok iddia!

Spor 4 Temmuz 2021 18:17
Videoyu Aç Eskişehirspor’da şok iddia!
A
a

Yönetim boşluğunda, imza yetkisi olmayan Divan Kurulundan bazı isimlerin, futbolcu satmaya çalışması kafalarda soru işareti bıraktı. Uğurcan Semizoğlu’nun Rizespor’a verildiği, Buğra Çağlıyan ve Onur Arı’nın da satılması için görüşmelerin devam ettiği iddia ediliyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
ŞAŞKINLIK YAŞATTI
Eskişehirspor’da yaşanan genel kurul sürecince, elinde imza yetkisi olmayan Divan Kurulunun, bazı genç futbolcuları satmak istemesi, camiada şaşkınlık yaşattı.
 
4 GÜNDÜR RİZESPOR’DA ANTRENMANA ÇIKIYOR
Alınan bilgilere göre 4 gündür Rizespor ile antrenmanlara çıkan Siyah Kırmızılı takımın genç gol ayağı Uğurcan Semizoğlu’nun, Karadeniz temsilcisi ile sözleşme imzaladığı, Eskişehirspor Kulübüne ise bu transferden 3 Milyon TL’ye yakın bir bonservis ücretinin geleceği iddia ediliyor.
 
RESMİ AÇIKLAMA YOK
Konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen, oyuncunun temsil ve yetki belgesi verdiği avukatı tarafından bu transferin yapıldığı, konuyla ilgili Divan Kurulu Üyesi Fatih Baturaygil’in bilgisinin olduğu ve resmi açıklamanın ise 12 Temmuz’da yapılacak genel kurul sonrasına bırakıldığı öğrenildi.
 
BUĞRA HAYIR DEDİ
Diğer taraftan daha önce Trabzonspor’un gündemine olan fakat Karadeniz temsilcisinin vazgeçtiği Buğra Çağlıyan için ise, diğer bir Karadeniz temsilcisi olan Rizespor’un devreye girdiği öğrenildi. Rizespor kulübü tarafından transfer edilmek istenen Milli futbolcumuz Buğra Çağlıyan’ın ise, bu transfere sıcak bakmadığı gelen bilgiler arasında.
 
ONUR KONYA YOLCUSU MU?
Ayrıca Eskişehirspor’un diğer bir gol ayağı olan Onur Arı’ya ise, Konyaspor kulübünün talip olduğu biliniyor. Bu oyuncunun transferi konusunda yapılan görüşmeler hakkında ise resmi bir açıklama yapılmadı.
 
ŞİMŞEK: BİLGİM YOK
Eskişehirspor camiasında bu transfer görüşmeleri iddialarının şoku yaşanırken, konuyla ilgili bilgi aldığımız Divan Kurulu Üyesi Mehmet Şimşek ise, kendisinin bir bilgisinin olmadığını söyledi.
 
BATURAYGİL VE KOYUNCU ÇALIŞIYOR
Şimşek yaptığı açıklamada, kendisinin imza almak için bazı görüşmeler yaptığını, Divan Kurulu Üyesi Fatih Baturgaygil ve Kulüp Avukatı Barış Koyuncu’nun bu konuda aktif bir şekilde çalıştığını belirterek, “Ben ve divanda yer alan başkan Ali Çelikoğlu ve Çetin Aslanboğa şehirdeyiz. Divan Kurulu Üyesi Fatih Baturaygil ve Avukat Barış Koyuncu İstanbul’da yoğun bir çalışma içinde. İmza almak için görüşmelere devam ediyor.
 
12 TEMMUZ’DAN SONRA BELLİ OLUR
Fakat genç oyuncuların başka kulüplere satılmasıyla ilgili yapıldığı söylenen görüşmelerden bilgim yok. Bu konularla ilgili bana ve diğer arkadaşlarıma bir bilgi verilmedi.
Sonuçta Divan Kurulu olarak elimizde bir yetki yok. Bu konularla ilgili benim de kulağıma bazı söylentiler geliyor. Satılan oyuncu varsa, 12 Temmuz’da yapılacak genel kurul sonrası belli olur” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat