Babadan oğula miras

Spor 23 Temmuz 2021 19:53
Videoyu Aç Babadan oğula miras
A
a

Geçtiğimiz yıllarda Eskişehirspor’da yöneticilik yapan Mesut Şimşek’in oğlu Mehmet Şimşek, Eskişehirspor başkanlığına soyundu. Daha önce Siyah Kırmızılı kulübün yönetiminde yer alan ve şu an ise Divan Kurulu üyesi olan Mehmet Şimşek liste hazırlığına başladıklarını belirtti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Liste hazırlığı başladı
4 Haziran’dan bu yana gerçekleşen 4 genel kurulda başkan seçemeyen ve kapanma tehlikesiyle karşı karşıya kalan Eskişehirspor’da Kurban Bayramı’nın birinci gününde sürpriz bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz yıllarda Eskişehirspor’da yöneticilik de yapmış olan, şu an ise Divan Kurulu üyesi olan Mehmet Şimşek liste hazırlığına başladıklarını belirterek yönetime talip olduklarını açıkladı.
 
“En kıymetli miras”
Başkanlığa adaylığını şahsi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla açıklayan Şimşek, “Babadan evlada en kıymetli mirastır bizim için Eskişehirspor. Sevdamızın yok olması 7’den 70’e hepimizi derinden yaralar! Armanın yeniden yükselmesi için sorumluluk almaktan ve yönetimde olmaktan gurur duyarız. 1965’ten beri süre gelen bozuk düzene karşı biz olup savaşacağız!” ifadelerini kullandı.
 
Eskişehirspor yaşayacak
Divan Kurulu üyesi Mehmet Şimşek, yönetim listesinde her partiden yönetimde isimlerin olacağını da belirterek, “Eskişehirspor partiler üstüdür. Yönetim kurullarımızda tüm partilere üye arkadaşlarımız var bunu kongre günü herkes görecek. Nasıl tribünde her partiden her kesimden insan bir arada takımımızı destekliyorsa yönetimimizde öyle olacak inşallah. Eskişehirspor yaşayacak” şeklinde konuştu.
 
Yavaş yavaş şekillenmeye başladı
Siyah Kırmızılı kulübün kapanmasına razı olmayan ve Eskişehirspor’da başkan olma hazırlıklarına start veren Mehmet Şimşek’in yönetim listesi de yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Şimşek’in yönetim listesinde Özgür Marankoz, Özgür Tulun, Selim Demircioğlu, Erkan Koca, Ali Haydar Çelik, Gürol Yer ve Çetin Aslanboğa gibi isimlerin yer alacağı konuşuluyor.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat